Wspaniałe tytuły dla każdego miłośnika literatury

Home / Książki / Wspaniałe tytuły dla każdego miłośnika literatury

Wspaniałe tytuły dla każdego miłośnika literatury

Piękne historie zaklęte na kartach wspaniałych książek powinny znaleźć się w zbiorze każdego Polaka mieszkającego na Wyspach. Jednak jeszcze jakiś czas temu, aby przeczytać dobrą książkę trzeba było kupić jej angielski odpowiednik, albo poprosić rodzinę w Polsce, aby ją przesłała pocztą. Na szczęście ten czas minął bezpowrotnie, ponieważ do Wielkiej Brytanii weszły polskie księgarnie internetowe.

Fantastyczne tytuły w zasięgu ręki

Piękne, cieszące się światowym uznaniem tytuły już teraz mogą znaleźć się w domu każdego miłośnika literatury, który zdecydował się na emigrację i zamieszkuje w Wielkiej Brytanii. Bestsellery książkowe z Rewolucja.co.uk jak saga o Harrym Potterze, „Igrzyska śmierci” czy „Niezgodna” będą umilały długie angielskie wieczory przy filiżance ulubionej herbaty. Ponadto można również zakupić fantastyczne książki dla najmłodszych, jak nieśmiertelny „Mały Książę” i czytać swoim dzieciom do poduszki.

Wspaniałe książki światowej sławy autorów

Polskie książki stanowią fantastyczny sposób na oderwanie się od angielskiej rzeczywistości i odpoczynek od wszechobecnego języka angielskiego. Można wybrać światowej sławy dzieła, które pochłoną czytelnika bez reszty, lub wspaniałe tytuły polskich pisarzy, które w niczym nie ustępują angielskim czy amerykańskim twórcom. Doskonałym przykładem potwierdzającym tę tezę może być książka Remigiusza Mroza „Czarna Madonna” lub „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej, która doczekała się nawet ekranizacji.