Trzy metry nad niebem

Home / Książki / Trzy metry nad niebem

Trzy metry nad niebem

Szukasz romantycznego filmu na wieczór z dramatem w tle? Idealnie będzie się do tego nadawał film pt. Trzy metry nad niebem. Ciekawa i zaskakująca fabuła oraz nieoczekiwane zwroty akcji sprawią, że będziesz zachwycony tą historią. Świetna realizacja pozwoli Ci się cieszyć każdą sceną, tak jakbyś faktycznie był jej częścią.

Opis

Ekranizacja została stworzona, na podstawie historii z książki Federico Moccia. Opowiada historię dwojga młodych ludzi, którzy pochodzą z zupełnie innych rzeczywistości i na pozór nie mają ze sobą nic wspólnego, ale los nieoczekiwanie postanowił ich połączyć. Niesamowita opowieść o, wielkiej pierwszej młodzieńczej miłości podszyta problemami dziewczyny z dobrego domu i dramatami młodego porywczego chłopaka, który nie potrafi poradzić sobie z wewnętrzną agresją, i wyładowuje ją w bardzo nierozważny sposób, wikłając się w coraz to nowsze problemy. Czy taka miłości ma prawo przetrwać?

Opinie

Film na ogół cieszy się bardzo pochlebnymi recenzjami. Większości przypadków, oglądający wypowiadają się bardzo pozytywnie na temat ciekawie zrealizowanej fabuły, aktorów oraz całej realizacji. Film był stworzony przede wszystkim z myślą o młodych nastoletnich sercach, które są bardzo wrażliwe i przeżywają historie oglądaną na kolorowym ekranie, która dostarcza im wybuchowej mieszanki skrajnych emocji.