„Potęga podświadomości” – książka zmieniająca życie na lepsze

Home / Książki / „Potęga podświadomości” – książka zmieniająca życie na lepsze

„Potęga podświadomości” – książka zmieniająca życie na lepsze

„Potęga podświadomości” to ponadczasowe dzieło, dzięki któremu miliony osób na całym świecie zmieniły swoje życie. Poradnik napisany przed wieloma lat również i dzisiaj jest aktualny, dostarczając bezcennej wiedzy. Warto po niego sięgnąć i przekonać się o jego walorach.

„Potęga podświadomości” – książka mogąca wiele zmienić

potęga podświadomości

Każdego dnia przez umysł przepływa strumień niezliczonych myśli. Często zdarza się, że są one negatywne. Wiele osób nie zdaje sobie przy tym sprawy z siły ich oddziaływania na podejmowane decyzje i czynności. Nie wiedzą też, jak zmienić niechciane wyobrażenia i czy w ogóle jest to możliwe. „Potęga podświadomości” wyjaśnia, jak to zrobić i jakie techniki można zastosować. Najlepsze jest to, że można je wdrożyć praktycznie od zaraz i są one łatwe do zrozumienia. Właśnie w tym tkwi moc tej książki.

„Potęga podświadomości” – wartościowe porady i przykłady z życia

Zaletą tego dzieła jest przedstawienie praktyczniej wiedzy, a nie teoretycznej. Joseph Murphy przez lata zajmował się zagadnieniami związanymi z umysłem podświadomym, który ma bezpośredni wpływ na to, co się robi i czy odnosi się w życiu sukcesy. Poprzez własne doświadczenia, przykłady innych osób i opracowane porady autor wyjaśnia, jak można zmienić myśli na pozytywne. Zawartość jest niczym drogowskaz do osiągnięcia lepszych rezultatów w wielu sferach życia.

„Potęga podświadomości” – dla kogo jest tak książka?

Przede wszystkim dla osób zainteresowanych rozwojem i pragnących dokonać zmian. Wystarczy otworzyć swój umysł na idee zawarte w poradniku i przekonać się o ich korzystnym wpływie. „Potęga podświadomości” napisana jest prostym językiem, co sprzyja natychmiastowemu przyswojeniu wiedzy. Zdecydowanie jest to klasyk w swoim gatunku i dobrym pomysłem jest sięgnięcie po niego.