Najpopularniejsze kalendarze książkowe na rok 2021

Home / Książki / Najpopularniejsze kalendarze książkowe na rok 2021

Najpopularniejsze kalendarze książkowe na rok 2021

Kalendarz książkowy pełni wiele funkcji jednocześnie – terminarza, w którym notujesz ważne wydarzenia i spotkania, notatnika, a nawet… książki! Wzbogacony może być artykułami na różne tematy, cytatami na każdy tydzień, dowcipami i poradami. Które z nich są najchętniej kupowane przez klientów?

Na odstresowanie się

Życie w biegu i konflikty rodzinne są źródłem wielu stresujących sytuacji. Niełatwo je pokonać. Coraz popularniejsze stają się antystresowe kolorowanki dla dorosłych. Warto wybrać kalendarz książkowy wyposażony w biało-czarne malunki. Możesz wypełniać je kolorem w każdej chwili, która spowoduje w Tobie zdenerwowanie. Twoja uwaga zostaje skierowana wtedy na coś innego, a Ty odnajdujesz w sobie ciszę i spokój! Wystarczy tylko sięgnąć po kredki!

Twarda okładka i… złote litery!

Czasem trzeba postawić na klasykę, zwłaszcza gdy na co dzień wykonuje się pracę biurową i bierze udział w spotkaniach biznesowych. Planner w twardej oprawie może stać się Twoją prawdziwą wizytówką! Złote lite wyżłobione na okładce dodają wytwornego charakteru. Takie terminarze wykonywane są również na zamówienie. Firmy realizujące takie zlecenia mogą wygrawerować na przodzie Twoje imię lub cytat, który zmotywuje Cię do działania.