Idealna książka dla położnej

Home / Książki / Idealna książka dla położnej

Idealna książka dla położnej

Książka „Neonatologia i opieka nad noworodkiem” to bardzo dobre rozwiązanie dla przyszłego lekarza, pediatry, położnej i każdego, kto interesuje się takimi tematami. Gdzie znajdziemy tego typu książki? Czym cechuje się ta pozycja? Czego dowiemy się dzięki lekturze?

Książka „Neonatologia i opieka nad noworodkiem”

Opieka nad noworodkiem to niełatwe zadanie, które wymaga cierpliwości i przygotowania. Po książki tego typu sięgnąć może w zasadzie każdy, kto ma do czynienia z nowonarodzonymi dziećmi. Okazuje się, że książkę chętnie kupują uczniowie, studenci, czy nawet nauczyciele. Gdzie można znaleźć taką propozycję? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup w internetowym sklepie, gdzie szeroki wybór przyprawia o zawrót głowy. Od tej pory materiały do nauki i pracy będą na wyciągnięcie ręki, a my dowiemy się wielu ciekawych rzeczy. Plusem jest fakt, że łatwo dokonamy zakupu z domu, oszczędzając pieniądze i czas. 

Książka dla pielęgniarek i położnych

Opracowanie tego rodzaju jest zgodne z programem specjalizacji z neonatologii dla pielęgniarek i położnych. Z pewnością po lekturę mogą sięgnąć także lekarze pediatrzy i neonatolodzy. W tomie I znajdziemy rozdziały dotyczące żywienia dziecka, banku mleka kobiecego, problemów żywieniowych, czy opieki ukierunkowanej na całą rodzinę. Nie zapominajmy też o drugim tomie, który jest poświęcony żywieniu w sytuacji, gdy mleko mamy jest niedostępne. Opowiada on o żywieniu pozajelitowym, żywieniu wcześniaków i stosowaniu wzmacniaczy. To garść przydatnej wiedzy dla specjalistów.