Category

Home / Archive by category " Książki "

Książki o ekonomii są dostępne nie tylko w formie papierowej, ale też w formie elektronicznej. Takie książki są idealne dla osób, które lubią czytać nie tylko w domu, ale też poza domem. To właśnie wtedy można najbardziej docenić zalety, jakie płyną z posiadania ebooka zamiast książki. Czemu więc warto czytać ebooki o ekonomii? O tym ..
Read more

Książka zdrowie psychiczne jest popularna wśród psychologów, pedagogów, psychiatrów, psychoterapeutów, czy też osób, które interesują się takimi zagadnieniami. Na szczęście szeroka oferta, jaką znajdziemy na rynku wydawniczym, z pewnością spełni nasze oczekiwania. Podczas wyboru literatury o zdrowiu psychicznym, pamiętajmy o cenionych autorach i atrakcyjnej ofercie. Gdzie można dokonać zakupu? Dlaczego warto postawić na książki zdrowie ..
Read more

Człowiek zawsze zastanawiał się nad sensem własnego istnienia. Badał rzeczywistość i próbował zgłębić jej niematerialny wymiar. Od Kartezjuszowskiego zachwytu nad własnym rozumem przechodził do Kantowskiego zwątpienia. Nigdy jednak nie odnotowano takiego zainteresowania własną psychiką jak w ostatnich czasach. Można powiedzieć, że dla psychologii nastały złote czasy. I co najbardziej zaskakujące, wiedza z tej dziedziny przestała być dostępna ..
Read more

Książka „Nowoczesne hydroizolacje budynków” to pierwsza część serii poświęconej zagadnieniu hydroizolacji, czyli izolacji wodochronnej wykonywanej w podziemnych elementach budynku. To szczelny i ciągły układ, który izoluje budynek od dostępu wilgoci i pary wodnej, które wykazują działanie niszczące. Ze względu na niepożądany charakter wilgoci tworzenie hydroizolacji jest niezwykle istotne i potrzebne we współczesnym budownictwie.

Książka „Neonatologia i opieka nad noworodkiem” to bardzo dobre rozwiązanie dla przyszłego lekarza, pediatry, położnej i każdego, kto interesuje się takimi tematami. Gdzie znajdziemy tego typu książki? Czym cechuje się ta pozycja? Czego dowiemy się dzięki lekturze?

Zawód psychologa wymaga stałego poszerzania kompetencji w celu podążania za dynamicznymi zmianami w rozwoju tej dziedziny nauki. Dotyczy to zarówno teorii, jak też praktyki w prowadzeniu działalności psychologicznej. Na przedstawicielach tego zawodu spoczywa ogromna odpowiedzialność, muszą więc charakteryzować się szczególnym profesjonalizmem. Wzbogacanie zasobu wiedzy umożliwiają publikacje z zakresu literatury przedmiotu.