Category

Home / Archive by category " Książki "

Książki o ekonomii są dostępne nie tylko w formie papierowej, ale też w formie elektronicznej. Takie książki są idealne dla osób, które lubią czytać nie tylko w domu, ale też poza domem. To właśnie wtedy można najbardziej docenić zalety, jakie płyną z posiadania ebooka zamiast książki. Czemu więc warto czytać ebooki o ekonomii? O tym ..
Read more

Książka zdrowie psychiczne jest popularna wśród psychologów, pedagogów, psychiatrów, psychoterapeutów, czy też osób, które interesują się takimi zagadnieniami. Na szczęście szeroka oferta, jaką znajdziemy na rynku wydawniczym, z pewnością spełni nasze oczekiwania. Podczas wyboru literatury o zdrowiu psychicznym, pamiętajmy o cenionych autorach i atrakcyjnej ofercie. Gdzie można dokonać zakupu? Dlaczego warto postawić na książki zdrowie ..
Read more

Człowiek zawsze zastanawiał się nad sensem własnego istnienia. Badał rzeczywistość i próbował zgłębić jej niematerialny wymiar. Od Kartezjuszowskiego zachwytu nad własnym rozumem przechodził do Kantowskiego zwątpienia. Nigdy jednak nie odnotowano takiego zainteresowania własną psychiką jak w ostatnich czasach. Można powiedzieć, że dla psychologii nastały złote czasy. I co najbardziej zaskakujące, wiedza z tej dziedziny przestała być dostępna ..
Read more