Dobra propozycja do czytania

Home / Książki / Dobra propozycja do czytania

Dobra propozycja do czytania

Czytelnictwo to bardzo fajna sprawa. Jeżeli ktoś lubi czytać książki, to może się dzięki temu zrelaksować w bardzo przyjemny sposób. Wśród dobrych propozycji do czytania znajduje się książka Piotra C. pt. “Pokolenie Ikea”.

Opowieść o ludziach


Jak można szybko opisać tę książkę? Jest to opowieść o ludziach. Jest to opowieść o ludziach, którzy żyją “na kredyt”. Co to dokładnie oznacza? Wszystko na pozór jest jakby normalne. Główny bohater ma własne mieszkanie, położone w całkiem dobrym miejscu i pracę, która daje mu godziwe zarobki. Wszystko wydaje się w jak najlepszym porządku. Tylko że główny bohater i cała reszta wcale nie jest zadowolona za swojego życia. Życie w ten sposób, kiedy muszą spłacać kredyt za swoje zobowiązania, wcale ich nie satysfakcjonuje. Czy to normalne?

Bohaterowie książki


O jednym bohaterze już wspomniano wyżej. To jednak nie wszystko, bowiem jest jeszcze Olga, która na pozór jest grzeczną dziewczynką. Tylko czy jej sny są takie grzeczne, jak ona sama? O czym tak naprawdę myślą ludzie, którzy na co dzień żyją w pięknych, godnych pozazdroszczenia wieżowcach? Ile trwa tak naprawdę prawdziwe życie? Książka przez wiele osób została bardzo wysoko oceniona, dlatego warto ją przeczytać.

“Pokolenie ikea” zakupisz w tej księgarni