Czym cechuje się Wydawnictwo Operon?

Home / Podręczniki / Czym cechuje się Wydawnictwo Operon?

Czym cechuje się Wydawnictwo Operon?

Wydawnictwo Pedagogiczne Operon bazuje na publikacjach naukowych. W ofercie znajdziemy szereg ciekawych rozwiązań, od podręczników szkolnych, po inne pomoce naukowe. Czym wyróżniają się podręczniki Operon? Dlaczego warto postawić na taką opcję? Gdzie szukać ciekawych książek?

Operon podręczniki

Podręczniki Operon są tworzone zgodnie z nową podstawą programową. Z repetytoriów, maturalnych kart pracy i innych materiałów naukowych skorzystają zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Duże znaczenie ma tutaj wsparcie MEN, dzięki czemu podczas zakupu zyskujemy pewność, że książki są opracowane na bazie wymogów dotyczących sprawdzianów i egzaminów. Podręczniki Operon zakupić można w księgarniach stacjonarnych i online. To drugie rozwiązanie jest o tyle ciekawe, że bez wychodzenia z domu zamówimy podręczniki łatwo i sprawnie. To spora wygoda i komfort dla każdego, kto nie ma czasu na bieganie po sklepach.

Szeroka oferta Wydawnictwa

Wydawnictwo Operon cały czas dąży do spełniania potrzeb nauczycieli, pedagogów, rodziców i uczniów. Wszelkie publikacje są przygotowywane starannie i na bazie posiadanej wiedzy, dodatkowo liczyć można na wzbogacone pomoce naukowe i multimedialne materiały. Produkty te zakupimy oddzielnie lub w pakietach, w zależności od potrzeb. Okazuje się, że Operon wspiera proces edukacji w naszym kraju, dodatkowo organizując egzaminy próbne, tworząc projekty wspierane przez MEN i prowadząc informacyjne serwisy edukacyjne. Ponadto, szeroka oferta dostępna w Księgarni Internetowej PWN zachęca do zakupu.