Co warto przeczytać?

Home / Książki / Co warto przeczytać?

Co warto przeczytać?

Ostatnio, bardzo modne stały się książki, które są prawdziwą inspiracją nie tylko dla młodych ludzi. Wiele osób sięga więc po pozycje – biografie piłkarzy, z których można przeczytać, jak ciężką i długą drogę trzeba przejść, by osiągnąć sukces. Książka Lewy – jak został królem to jedna z tych biografii, którą warto przeczytać tego lata.

1. Zalety biografii

Zaletą tej książki, jest niewątpliwie opis wydarzeń w rzetelny, autentyczny sposób. Książka Lewy – jak został królem (zobacz w Literia.pl) to biografia piłkarza Roberta Lewandowskiego, który jest nie tylko kapitanem Reprezentacji Polski, ale i jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. To swoiste podsumowanie wielu wywiadów oraz informacji, które krążą o Robercie w prasie, telewizji czy w internecie. Ta książką to coś więcej niż tylko biografia piłkarza, to inspiracja dla wielu ludzi, jak osiągnąć wielki sukces i pozostać przy tym zwykłym, normalnym człowiekiem.

2. Gdzie ją kupić?

Książkę dostaniemy w wielu księgarniach stacjonarnych i internetowych. Jej cena waha się od 20 do 25 zł (w zależności od miejsca). To nie jest pozycja tylko i wyłącznie dla fanów piłki nożnej. To świetna książka nawet dla tych, którzy za sportem nie przepadają, gdyż opisuje niezwykłego człowieka, który w 100% zaangażowany jest w swoją pasję, rodzinę oraz przyjaciół. 

Czy warto ja przeczytać? Zdecydowanie tak. Ta książka powinna znaleźć się w spisie książek, które doskonale motywują i inspirują do działania każdego, kto nie do końca czerpie satysfakcję z życia pełnymi garściami.